Czym jest miłość, jeśli nie pięknym tańcem dwóch dusz, które zdecydowały się podzielić życie razem? Historie miłosne są jak opowieści, a ta opowiedziana na ślubie Kamili i Marcina, przywodzi na myśl najpiękniejsze rozdziały romantycznych powieści. Tak właśnie było w przypadku Kamili i Marcina, którzy poznali się kilka lat temu. Ich wspólne chwile, podróże, radości i wyzwania, które przyszło im wspólnie pokonać, tylko umacniały ich więź.

Dzień 5 sierpnia 2023 roku, stał się kulminacją tej pięknej opowieści, Kamila i Marcin wzięli ślub w Kościele Matki Bożej Królowej Polski. Po ceremonii w kościele, wszyscy goście udali się do malowniczego miejsca w Kalince w Kaczórkach, gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Ania, wokalistka z wieloletnim doświadczeniem, wraz ze swoim zespołem Texas wprowadziła wszystkich w niesamowity taneczny klimat : ) a nasza ekipa miała tą przyjemność być z nimi tego dnia i uwiecznić na filmie te wszystkie chwile z dobrą współpracą Krzysia Laski który tego dnia robił zdjęcia.

Dla Kamili i Marcina, ten dzień był początkiem nowej przygody w ich życiu, pełnej wzajemnego wsparcia, miłości i radości. A my, będąc świadkami tego pięknego wydarzenia, możemy tylko życzyć im nieustającego szczęścia, spełnienia i miłości na każdym etapie ich wspólnej podróży.