aitstudio

  • film
  • plener ślubny
  • fotografia
  • teledyski
  • reklamy

Blog horizontal with sidebar

Wenecja
27/10/2014

To był męczący aczkolwiek bardzo przyjemnie spędzony weekend, a wszystko za sprawą Sylwii, Magdy i dwóch Łukaszów : ) bo właśnie z nimi spędziliśmy weekend w Wenecji na sesji plenerowej. Zanim zabierzemy się za obróbkę, montaż, to na naszej stronie krótki ala backstage.

Mediolan
30/04/2015

Tym razem nasza ekipa wraz z Gosią i Dawidem zawitała w Mediolanie (który niestety ale powitał nas deszczem). Drugi dzień dla odmiany, to piękna słoneczna pogoda dlatego postanowiliśmy udać się do Stresy i odwiedzić jedną z małych ale jak że pięknych wysepek Isola Bella. Zanim zabiorę się za obróbkę, montaż poniżej kilka nieobrabianych ujęć z tego wyjazdu.

Justyna | Dawid
03/07/2015

Po dobrych kilku godzinach drogi starym, poczciwym mondkiem : ) do Antwerpii szybka drzemka i wyjazd z Justyną i Dawidem na sesyjkę do Paryża. Niestety Paryż nie rozpieszczał nas swoją pogodą : ) a do tego olbrzymi smog. Więcej nie będę się rozpisywał, bo już to zrobił Grzegorz z Sarą na swojej stronie na którą oczywiście zapraszam.

Iga | Dawid
03/07/2015

Iga i Dawid już powoli zaczęli odliczać godziny do swojego ślubu : ) Tymczasem spotkaliśmy się z nimi żeby nagrać parę ujęć do ich filmu ślubnego. Właśnie parę ujęć które zrobiliśmy w okolicach Zamościa i co nie było wcześniej planowane w Krakowie : ) postanowiłem wrzucić do tego klipa.

Dominika | Michał
04/09/2015

Holandia – kraj wiatraków, dużej swobody, uśmiechniętych ludzi, a wśród nich w Amsterdamie mieszka pozytywnie zakręcona para Ika i Michał. To właśnie tam udaliśmy się na sesję ślubną. Michałowi i Dominice dziękujemy za zaproszenie nas do Amsterdamu i megaśny pobyt. Chciałoby się powiedzieć, do następnego.

Małgorzata | Paweł
17/09/2015

Gosia i Paweł na naszym blogu gościli niecały rok temu. Dzisiaj powracamy z dodatkowymi ujęciami z plenerku który udało nam się zrealizować po prawie rocznym oczekiwaniu (Gosia i Paweł zostali szczęśliwymi rodzicami więc ciężko było oderwać się od obowiązków). Plener w miejscu znanym miłośnikom starych pałaców, a dokładnie Pałac Ordynacji Zamoyskich w Klemensowie, oraz zalew w Nieliszu. Będzie całuśnie ;** Wcześniejszy trailer:

Chorwacja
02/11/2015

Za każdym razem kiedy spędzałem urlop w Chorwacji myślałem sobie, że fajnie by było kiedyś w tym miejscu zrobić sesję ślubną. No i stało się... kilka tysięcy przejechanych kilometrów i jesteśmy w znajomym mi już miejscu.  Chorwacja - to właśnie tutaj spędziliśmy kilka ostatnich dni października ze wspaniałymi ludźmi. Zapraszam na krótki backstage z tego wypadu. A naszym parom dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Pozdrawiamy.

Dominika | Tomasz
26/03/2016

Kocham góry o każdej porze roku. Dlatego bardzo ucieszyłem się jak Dominika i Tomasz zaproponowali nam wyjazd do Zakopanego na ich sesję ślubną. Przyznam szczerze, że zimą jeszcze nie robiłem sesji nad Morskim Okiem. A jeśli komuś brakowało zimy w tym roku, to zapraszam do obejrzenia trailera ślubnego Dominiki i Tomka. Będzie zimowo...