Referencje

referencje-art Jeśli skorzystaliście z naszych usług tutaj możecie wyrazić swoją opinię o naszej pracy. Aby dodać swój wpis prosimy skorzystać z formularza. Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy!

Justyna i Michał

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką są zdjęcia i film Waszego autorstwa! Dziękujemy za idealne utrwalenie uczuć i emocji towarzyszących Nam w tym ważnym dla Nas Dniu. Wszystko jest bardzo profesjonalne, widać Wasze ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni : ) Świetny pomysł, doskonały montaż. Film oryginalny, niebanalny, inny niż wszystkie. Jesteśmy zadowoleni zarówno z końcowych efektów jak i niezauważalnej dla Naszych gości obsługi na weselu Oglądając go czujemy, że wszystko powraca do Nas i znów czujemy się jak w czasie Naszego Ślubu i Wesela. Zdjęcia są przepiękne, fantastyczne, dzięki nim dostrzegamy, jak wiele działo się dookoła, a czego niestety nie udało Nam się zauważyć, bo tego dnia wszystko tak szybko umyka.. Fotoksiążka jest rewelacyjna, inna niż standardowe albumy ślubne, które mieliśmy okazje do tej pory oglądać. Wykonane film i zdjęcia przekroczyły Nasze oczekiwania, jesteśmy zadowoleni ze współpracy i jej efektów. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy aitstudio i jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY za wspaniałą pamiątkę. Pozdrawiamy : )

Łukasz i Monika

Studio ait znaleźliśmy przez przypadek w Googlach : ) i szczerze NIE ŻAŁUJEMY !!!!! cała praca wasza jest perfekcyjna,całe podejście do sprawy jest profesjonalne pod każdym względem…Dziękujemy ślicznie i szczerze polecamy . : )

Ola i Michał

Chcielibyśmy bardzo podziękować Tomkowi i Agnieszce za wspaniały film z najważniejszego dnia w naszym życiu. Dzięki Wam, będziemy mogli wracać do tych chwil w każdym momencie i jeszcze raz przeżywać to od początku. Bo to nie jest zwykły film, przedstawiający minuta po minucie wydarzenia tamtejszego dnia… To jest coś więcej, wzrusza od samego początku, jest niezwykle emocjonujący. Praca z Wami była świetna, Wasze humory, żarty, energia od razu rozładowywały napięcie : ) Na pewno będziemy Was polecać, więc zobaczymy się jeszcze nie raz : ) Pozdrawiamy gorąco!

Justyna i Mariusz

Best of the Best Mimo, że dla tak zapracowanego kamerzysty byliśmy tylko jedną z wielu par, to w trakcie całego okresu współpracy mieliśmy poczucie, że Tomkowi bardzo zależy na tym, aby film były dla nas naprawdę wyjątkową pamiątką. Nie będę się rozpisywała o Twoim talencie, ponieważ jest on bezdyskusyjny, natomiast pragniemy serdecznie podziękować Tobie i ekipie za zatrzymanie w najpiękniejszych kadrach tak ważnych dla nas chwil, które sprawiają, że chce się go oglądać raz jeszcze i raz jeszcze. Dużo tych stop klatek, ale fajnie podzielone tematycznie…Podkłady muzyczne w filmie dodają ‘tego czegoś. Genialnym rozwiązaniem jest umieszczenie filmu w internecie i udostępnianie fragmentów filmu tuż po weselu.

Jesteś sympatycznym, ciepłym człowiekiem, dzięki czemu praca z Tobą była bardzo swobodna. Gratuluję pracowitości i perfekcjonizmu i życzę dalszych sukcesów!

Paulina i Arek

aitstudio to firma, która spełnia oczekiwania swojego klienta na 200% a nawet więcej, o ile to tylko możliwe !!! Profesjonalizm w każdym calu a wszystko w świetnej, miłej atmosferze. Ponadto, kapitalny montaż, świetne ujęcia, genialne pomysły – lepiej niż mogliśmy sobie tylko wymarzyć : )) Polecamy wszystkim, którzy chcą aby ich wesele było nagrane niepowtarzalnie : )) Pozdrawiamy i raz jeszcze dziękujemy za wspaniałe wspomnienia : ))

Magda i Hubert

Tomku po prostu brak nam słów! Nie da się opisać jak bardzo jesteśmy zachwyceni filmem z naszego wesela! Tomku dziękujemy Ci bardzo! Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak pięknego, wzruszającego, dopracowanego i przede wszystkim śmiesznego filmu z wesela. Jesteś osobą odznaczającą się nie tylko ogromnym profesjonalizmem ale i poczuciem humoru i niespotykaną kreatywnością. Świetnie się bawiliśmy zarówno na weselu jak i plenerze (i to podwójnym z powodu ulewy podczas pierwszego podejścia). Dzięki niemu kamera nie była taka straszna a czas spędzony z całą ekipą w górach był na prawdę magiczny i bardzo bardzo wesoły….. , tym bardziej że musieliście poświęcić nam dużo więcej czasu za co z całego serca dziękujemy. Tomku podziękuj Agnieszce za cudną muzykę – za każdym razem jak oglądamy i wspominamy te piękne chwile Mojej Madzi kręci się w oku łezka ze wzruszenia. Kochani róbcie to dalej a jeszcze wielu Parom będziecie sprawiali taką przyjemność jak nam a najwspanialszą zapłatą za Waszą pracę jest powiedzenie OGROMNIE DZIĘKUJEMY :):) polecamy każdej parze która chce mieć niepowtarzalną pamiątkę. Mamy nadzieję że jeszcze nie raz się spotkamy. Pozdrawiamy ciepło i do szybkiego zobaczenia !!!!!!!

Basia i Wojtek

Pragniemy złożyć gorące podziękowania za pomyślne wykonanie zlecenia dotyczącego wyprodukowania filmu z uroczystego przyjęcia organizowanego 8 kwietnia 2012 w Grębowie oraz poprzedzającej to przyjęcie ceremonii zaślubin.
Jako współorganizator tego przedsięwzięcia uważamy, iż na szczególne podkreślenie zasługują profesjonalizm, wysoka jakość materiału oraz elastyczność i chęć spełnienia wszystkich wymagań Klienta, którymi to cechami wykazała się firma aitstudio. Nasze uznanie wyrażamy również za wysoką kulturę osobistą Pracowników oraz umiejętność niezwykle dyskretnej realizacji zdjęć w trakcie ceremonii zaślubin. W opisywanym przedsięwzięciu udział wzięło łącznie ponad 100 osób – uczestników przyjęcia. Do zadań aitstudio należało między innymi zebranie materiałów z udziałem każdej z tych osób, w tym w pomieszczeniach o ograniczonej dostępności światła, co jak się okazało nie było żadnym problemem, dzięki wysokiej klasy sprzętowi, jakim dysponuje firma. Zarówno jakość uzyskanego podczas zdjęć obrazu, jak również dźwięk zasługują w naszej opinii na dużą pochwałę.
Tym samym polecamy firmę aitstudio jako rzetelnego i wiarygodnego Partnera, który z pewnością jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom stawianym obecnie przez Klientów na rynku szeroko pojętnych usług rozrywkowych.

Iwona i Kamil

Jeżeli chcesz mieć niezapomnianą pamiątkę z tego najpiękniejszego i najważniejszego dnia, wybierz Ait Studio : ) Firma ta to największej jakości precyzja, rzetelność i profesjonalizm. Tomku i Agnieszko Serdecznie dziękujemy wam za wzruszający film z wesela oraz klip i fantastyczną atmosferę podczas pleneru obfitującego w wiele przygód : P Tomasz i Agnieszka Łyś para profesjonalistów, pełnych pozytywnej energii i kreatywności. My z czystym sumieniem polecamy współpracę z Ait Studio

Sylwia i Łukasz

aitstudio- jesteście Najlepsi! : ) Dzięki Wam mamy piękną pamiątkę z najważniejszego dla nas dnia w życiu. Film pełen profesjonalizmu. Oglądając płytę możemy nieustannie powracać do tamtych chwil. Dziękujemy również za plener, za Wasze wspaniałe pomysły, za kreatywność- teledysk z tego dnia jest rewelacyjny : ) Wzrusza od samego początku, a sposób składania całego klipu niesamowity : ) Film oglądać można nieustannie i od samego początku do końca z uśmiechem na twarzy. : ) Będziemy Was zawsze miło wspominać! : ) Dziękujemy : ) Polecamy wszystkim !

Napisz do nas

lub zadzwoń

Agnieszka i Tomasz Łyś

aitstudio

kontakt@aitstudio.pl

aitstudio.zamosc@gmail.com

Telefon

+48.698624834

Copyright 2008 by aitstudio Group - All rights reserved

ИТ новости

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress